Naprawa Komputerów

Komputery stacjonarne w zastsowaniach domowych to dzisiaj już raczej rzadki widok. Jeśli nadal używasz "blaszaka" to znaczy, że pewnie masz ku temu powody. Twój komputer to pewnie wyspecjalizowana maszyna do grania, projektowania CAD/CAM/CAE, czy składu DTP... lub komputer księgowego.

 

Mamy wieloletnie doświadczenie w montażu, serwisowaniu i naprawach zarówno sprzętu biurowego jak i zaawansowanego technicznie sprzętu inżynierskiego.

Jeśli to uzasadnione finansowo NAPRAWIAMY (a nie wymieniamy) karty graficzne, płyty głowne (uszkodzenia chipsetów, toru zasilania procesora, portów USB itp.), naprawiamy zasilacze ATX i BTX dużej mocy.

Jeśli cena uszkodzonego elementu jest niższa niż koszty naprawy sugerujemy wymienę uszkodzonego modułu, teoretycznie można naprawić wszystko, ale twarde realia rynkowe weryfikują skutecznie opłacalność wielu napraw.

Dlatego czasami doradzamy wykonanie naprawy i modernizacji lub rozbudowy sprzętu, jeśli sprzęt ma już swoje dobre lata za sobą, ale wciąż posiada potencjał nie trzeba go od razu spisywać na straty. Pomagamy usuwając usterki i doprowadzamy całość do wymaganego poziomu wydajności.

 

Naprawiamy wadliwe działanie systemu operacyjnego, porgramów użytkowych, w tym programów księgowych i kadrowych.