TomTom RIDER Premium Pack

Promocje|Nawigacja » Samochodowa » 4,3"|Nawigacja » Motocyklowa|Nawigacja » Wg producenta » TomTom

Cena:2150.00

BEZPŁATNE dożywotnie mapy

Zawsze korzystaj z najnowszej mapy. Posiadając BEZPŁATNE dożywotnie mapy, jeszcze szybciej dotrzesz do celu podróży. Przez cały okres eksploatacji produktu możesz co roku pobierać 4 lub więcej pełnych aktualizacji mapy zainstalowanej na Twoim urządzeniu. Będziesz otrzymywać wszystkie aktualizacje sieci dróg, adresów i Użytecznych Miejsc.

BEZPŁATNE codzienne zmiany map

BEZPŁATNE codzienne zmiany map od społeczności TomTom Map Share. Stań się członkiem społeczności liczącej 21 milionów kierowców, by móc zawsze używać map z najaktualniejszymi poprawkami. Wejdź na tomtom.com/getstarted, by zapewnić sobie BEZPŁATNIE codzienne otrzymywanie zmian map.

Użyteczne miejsca

Wyszukuj najatrakcyjniejsze użyteczne miejsca, w tym także odpowiednie dla motocyklistów. Od najbliższych miejsc na krótki postój typu "pit-stop", po miejsca oferujące wyjątkowe widoki, motele o najprzystępniejszych cenach lub najlepsze hamburgery. Masz własne wspaniałe pomysły? Dziel się nimi ze społecznością, udostępniając swoje UM-y.

Fotoradary TomTom

Urządzenie ma informacje o lokalizacjach fotoradarów, w tym zgłoszenia od innych użytkowników. Ostrzega również o fotoradarach stacjonarnych i kontrolach średniej prędkości na drodze. Pozwala zaoszczędzić na mandatach za przekroczenie prędkości oraz prowadzić w bezpieczny i spokojny sposób.

TomTom IQ Routes

W każdym urządzeniu TomTom wbudowana jest największa na świecie baza danych dot. rzeczywistych czasów przejazdu. Oznacza to zapewnienie Ci wyznaczania najszybszych tras i najdokładniejszych czasów podróży. To genialne!

Asystent pasa ruchu

Wyraźnie wskazuje pas ruchu, który należy zająć, dojeżdżając do skrzyżowania, aby nie minąć skrętu. Realistyczny widok 3D skomplikowanych rozjazdów na autostradach pozwala zachować spokój i bezpieczeństwo.

Zaplanuj ekscytującą trasę!

Kręte drogi

Poczuj całym sobą krętość drogi pod kołami motocyklu i adrenalinę, jaką wyzwala jej pokonywanie. Dzięki funkcji Kręte drogi można wybierać trasy o najbardziej wijących się drogach, pozwalające uniknąć nudnych, długich prostych odcinków.

Użyteczne miejsca

Wyszukuj najatrakcyjniejsze użyteczne miejsca, w tym także odpowiednie dla motocyklistów. Od najbliższych miejsc na krótki postój typu "pit-stop", po miejsca oferujące wyjątkowe widoki, motele o najprzystępniejszych cenach lub najlepsze hamburgery. Masz własne wspaniałe pomysły? Dziel się nimi ze społecznością, udostępniając swoje UM-y.

Pobierz trasy i w drogę

Czerp inspirację z doświadczeń motocyklistów znających ciekawe trasy, korzystając z funkcji Upload & Go. Dzięki niej możesz korzystać z pomysłów innych motocyklistów dostępnych online, pobierać ich trasy do urządzenia TomTom RIDER i dostosowywać je do własnych potrzeb. Najlepsze zaś jest to, że możesz przy tym korzystać z informacji o ponad 10.000 miejsc na trasach. Więc dokąd chcesz pojechać?

Zarządzanie trasami przy użyciu aplikacji komputerowej Tyre®

Zarządzanie trasami przy użyciu aplikacji komputerowej Tyre® pozwala już na starcie ekscytować się planowaną podróżą. Korzystaj z aplikacji Tyre® umożliwiającej wyszukiwane, tworzenie i edytowanie tras na komputerze przez pobraniem ich do Twojego urządzenia. Udostępniaj innym swoje trasy w postaci map albo zaczekaj na spotkanie ze znajomymi, aby udostępnić je bezpośrednio z urządzenia TomTom RIDER.

Udostępnianie plików przez połączenie Bluetooth®

Poznawaj nowych ludzi i utrzymuj starych znajomych (na trasie). Udostępnij swoją trasę za pomocą technologii Bluetooth® - zanim wyjedziesz lub będąc już w drodze.

Plan podróży

W planach podróży możesz zapisywać wszystkie swoje ulubione podróże i miłe wspomnienia. Możesz też użyć tej funkcji do zaplanowania nowej trasy z wybranymi punktami po drodze. Możesz zapisywać przejażdżki, aby móc je powtórzyć, i nowe, ciekawe drogi, aby móc tam powrócić — albo tylko po to, aby przywołać miłe wspomnienia.

Rejestrowanie podróży

Trasę można rejestrować od początku do końca, ze wszystkimi spontanicznymi objazdami i punktami podróży. Funkcja rejestrowania podróży daje pewność, że zawsze odnajdziesz swoje nowe, polubione trasy oraz że będziesz mógł udostępniać je znajomym

Wodoszczelny ekran przystosowany do obsługi w rękawicach

Wodoszczelny, przystosowany do obsługi w rękawicach ekran błyskawicznie reaguje na dotyk i można z niego korzystać w każdą pogodę.

Instrukcje przesyłane przez Bluetooth®

Dzięki technologii Bluetooth® umożliwiającej przesyłanie instrukcji do kasku lub zestawu słuchawkowego nie musisz odrywać rąk od kierownicy.

Wyświetlacz czytelny w pełnym słońcu

Większy, czytelny w pełnym słońcu wyświetlacz o przekątnej 4,3 cala zapewnia wybór ustawień kolorów dostosowanych do różnych pór dnia. Dzięki temu wyświetlane podczas jazdy informacje będą w pełni czytelne zarówno w samo południe, jak i przed zachodem słońca.

Urządzenie włącza się i wyłącza razem ze stacyjką

Urządzenie TomTom RIDER włącza się i wyłącza w momencie włączenia i wyłączenia stacyjki motocykla. Zapewnia to dodatkową wygodę. Urządzenie jest gotowe do podróży, gdy Ty jesteś do niej gotowy.

Dzwonienie z zestawem głośnomówiącym

Urządzenie TomTom RIDER łączy się z telefonem przy użyciu technologii Bluetooth®, umożliwiając telefonowanie bez używania rąk podczas jazdy.

Motocyklowa stacja dokująca do ładowania

Nie martw się ładowaniem, czy też doładowywaniem akumulatora urządzenia, będąc w drodze. Nasza motocyklowa stacja dokująca umożliwia ładowanie urządzenia TomTom RIDER podczas jazdy.

W zestawie uniwersalny, odporny na wstrząsy uchwyt RAM

Urządzenie mocuje się na motocyklu, korzystając z wytrzymałego uchwytu dostosowanego do trudnych warunków jazdy. Uchwyt został wyprodukowany przez wiodącego światowego dostawcę, firmę RAM.

KLUCZOWE CECHY:

·         Wyraźny ekran dotykowy o przekątnej 4,3" przystosowany do obsługi w rękawicach i czytelny w pełnym słońcu

·         Wodoszczelna obudowa (IXP7) z plastiku odpornego na działanie paliwa

·         Odporny na wstrząsy uchwyt

·         Szybsze wyznaczanie tras i wyświetlanie map, bardziej intuicyjne wyszukiwanie miejsc docelowych

·         Funkcja włączania/wyłączania urządzenia wraz włączeniem/wyłączeniem stacyjki.

·         Zestaw głośnomówiący, pozwalający na telefonowanie bez użycia rąk podczas jazdy.

·         Asystent pasa ruchu z widokiem skrzyżowań

·         Planowanie i rejestrowanie podróży oraz udostępnianie i dzielenie się z innymi poprzez technologię Bluetooth.

·         Bezpłatna, dożywotnia aktualizacja map.

 

DANE TECHNICZNE:

·         Żywotność baterii: Do 6 godzin niezależnego działania

·         Połączone usługi LIVE: Nie

·         USB: USB port and USB cable 2.0

·         Bluetooth®: Do dzwonienia i wymiany danych przez zestaw głośnomówiący

·         Uchwyt mocujący: Uchwyt do pojazdu

·         Pamięć wewnętrzna: Tak

·         Gniazdo SD: Nie

·         Rozmiar ekranu: Ekran wielodotykowy 11 cm (4,3")

·         Typ ekranu: Czytelny na słońcu ekran 4:3

·         Rozdzielczość ekranu: 480 x 272 pikseli

·         Rozmiar (szer. x wys. x grub.): 130 x 101 x 53 mm

·         Masa: 353 g

·         Wodoszczelność IPX7

 

ZESTAW ZAWIERA:

·         TomTom RIDER

·         Uchwyt motocyklowy do ładowania i kabel do akumulatora

·         Oprogramowanie komputerowe do zarządzania trasami (aplikacja Tyre)

·         Ładowarka sieciowa USB

·         Uchwyt motocyklowy RAM

·         Uchwyt samochodowy

·         Futerał podróżny

·         Blokada antykradzieżowa

·         Instrukcja obsługi