Navroad Moto 2 + Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy NavRoad V1

Promocje|Nawigacja » Motocyklowa|Nawigacja » Wg producenta » Navroad

Cena:1150.00

Urządzenie:

3,5-calowy, dotykowy ekran o rozdzielczości 320×240 px i podwyższonej jasności doskonale sprawdzi się podczas motocyklowych wojaży, dając wyraźny i czytelny obraz w niemal każdych warunkach. Jednocześnie solidna obudowa wykonana z trwałych komponentów zapewni wysoką estetykę i funkcjonalność urządzenia na lata. Duże i wyraźne przyciski ekranów zaprojektowane specjalnie z myślą o motocyklistach pozwalają na używanie urządzenia również w rękawicach motocyklowych.

Procesor Mstar 2531 taktowany zegarem 800MHz zapewnia płynną pracę urządzenia, szybkie ustalanie trasy oraz błyskawiczne ponowne uruchamianie nawigacji np. po postoju

128 MB pamięci RAM pozwala na zainstalowanie większości dostępnych programów do nawigacji zapewniając ich płynną pracę, a 4 GB pamięci FLASH z możliwością rozszerzenia jej nawet o 32 GB dzięki gniazdu kart microSD/SDHC zapewnia miejsce na ulubione pliki, jak również na zainstalowanie programu do nawigacji bezpośrednio w pamięci urządzenia.

Superwydajny, wbudowany, 66-kanałowy moduł GPS (MSR 2112) zapewnia szybką łączność z satelitami oraz nieprzerwanie dobry sygnał na całej wyznaczonej trasie. Dzięki niemu bez zbędnych opóźnień dostaniesz się w miejsce przeznaczenia. Natomiast dzięki preinstalowanemu oprogramowaniu nawigacyjnemu NavRoad Navigator FREE urządzenie jest gotowe do pracy bezpośrednio po wyjęciu z pudełka.

Bluetooth zapewnia możliwość korzystania m.in. z motocyklowego zestawu słuchawkowego (zewnętrznego lub wbudowanego w kask), poprawiając Twoje bezpieczeństwo i komfort jazdy. Za jego pośrednictwem możesz nie tylko słuchać komunikatów nawigacyjnych, ale także muzyki z wbudowanego w nawigacji odtwarzacza.

Dzięki wbudowanemu transmiterowi FM wszystkie dźwięki nawigacji mogą zostać przekierowane na konkretną częstotliwość radiową. Umożliwia to odsłuch komunikatów nawigacji, muzyki oraz ścieżki dźwiękowej filmów w motocyklowym zestawie słuchawkowym za pomocą funkcji tunera FM. Rozwiązanie to zwiększa wygodę użytkowania nawigacji i umożliwia wspólne słuchanie muzyki, wraz z pasażerem wyposażonym w akcesoryjny zestaw słuchawkowy NavRoad, z wbudowanym tunerem FM.

MOTO ² wyposażone jest w aktywny uchwyt, pozwalający na szybką i wygodną instalację na kierownicy Twojego motocykla. Dzięki zastosowaniu tego rozwiązania uchwyt wraz z zasilaniem pozostaje zainstalowany na kierownicy, a montaż nawigacji trwa dosłownie kilka sekund

Dzięki ultrawydajnej baterii, nawigacja doskonale sprawdzi się nie tylko na motorze, ale także podczas eskapad rowerowych czy pieszych

Odporna na warunki atmosferyczne obudowa nawigacji (IP 66) umożliwia jej pracę praktycznie w każdych warunkach drogowych.

Odblokowany system operacyjny Microsoft® Windows CE 6.0, umożliwia instalowanie na urządzeniu dowolnego oprogramowania dedykowanego dla tej platformy.

Dedykowany uchwyt motocyklowy, zasilanie motocyklowe, dedykowany uchwyt samochodowy, ładowarka samochodowa, kabel USB-miniUSB, rysik.

Dane techniczne: 

Procesor

Mstar 2531, 800 MHz

Pamięć RAM

128MB

Pamięć Flash

4GB

Rozszerzenie pamięci

Do 32 GB microSD

System operacyjny

Windows CE 6.0

Odblokowany system

Tak

Moduł GPS

Tak

Liczba kanałów modułu GPS

66

Bateria

Wbudowana Li-Polymer, wymienna

Wyświetlacz

3,5 cala

Rozdzielczość

320 x 240

Głośnik / Mikrofon

Tak / Nie

Złącze słuchawkowe

Nie

Złącza

MiniUSB

Transmiter FM

Tak

Bluetooth

Tak

Zestaw głośnomówiący

Nie

Uchwyt

Aktywny, w zestawie

Dostępne mapy

NavRoad Navogator FREE, AutoMapa, NavRoad Map

Gwarancja

24 miesiące

  

Zestaw słuchawkowy:

 

To komfort i wygoda podczas wojaży po drogach i bezdrożach. Zapewni bezpieczny odsłuch komunikatów nawigacji, rozmów telefonicznych (w połączeniu z telefonem) lub słuchania wbudowanego radia FM. Pozwoli również na kontakt z innymi motocyklistami w grupie (w odległości do 100 m) lub pasażerem.

Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy NavRoad stworzony został specjalnie z myślą o użytkownikach nawigacji motocyklowej MOTO 2.

Za jego pośrednictwem możesz słuchać komunikatów nawigacji bezpośrednio w swoim kasku, nawet jeśli nie jest on wyposażony w Bluetooth i odpowiednie oprzyrządowanie, wystarczy zamontować zestaw słuchawkowy i cieszyć się komfortową jazdą.

Zestaw składa się z mikrofonu z możliwością montażu na kasku, transmitera sygnału Bluetooth z interkomem oraz dwóch słuchawek, które możesz szybko i bezinwazyjnie zamontować wewnątrz swojego kasku za pomocą rzepów. Dzięki takiemu rozwiązaniu, zestaw słuchawkowy możesz mieć zawsze ze sobą.

Zestaw słuchawkowy pozwala nie tylko na słuchanie komunikatów nawigacji. Dzięki niemu możesz również odbierać rozmowy telefoniczne ze swojego smartfona czy słuchać wbudowanego radia, pozwoli również na kontakt z innymi motocyklistami lub pasażerem Twojego motocykla.

Zestaw słuchawkowy umożliwia również słuchanie Twojej ulubionej muzyki z pamięci MOTO2 lub na zainstalowanej karcie microSD/SDHC, korzystając z połączenia Bluetooth lub dzięki wbudowanemu tunerowi FM (po włączeniu transmitera FM w MOTO2).

Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy zapewni Ci komfort i bezpieczeństwo jazdy sprawiając, że trasa na jednośladzie będzie już tylko przyjemnością.

Dane techniczne:Komunikacja przez interkom

TAK

Bluetooth

TAK

Radio FM

TAK

Złącze słuchawkowe

wbudowane 3,5 mm

Bateria

wbudowana Li-Polymer, wymienna

Inne

bezinwazyjna instalacja na kasku

Gwarancja

12 miesięcy