Futerał MODECOM Aluminium FreeCase 5"

Akcesoria » Etui

Cena:60.00

MODECOM Aluminium FreeCASE to seria wykonanych z wysokiej jakości aluminium pokrowców na nawigacje GPS, które pozwolą w sposób odpowiedni a co najważniejsze bezpieczny przechowywać i transportować te cenne urządzenia. Futerały z prezentowanej serii MODECOM Aluminium FreeCASE zostały wykonane z wysokiej jakości, odpornego na uszkodzenia aluminium, które pozwoli w sposób bezpieczny oraz komfortowy przechowywać czy też transportować Państwa cenne urządzenia. Stanowią one również idealną ochronę przed porysowaniem, uszkodzeniem mechanicznym, czy nawet zalaniem. Dzięki niewielkiej wadze i kompaktowym kształtom pokrowce MODECOM Aluminium FreeCASE idealnie sprawdzają się podczas transportu.

W trosce o maksymalne bezpieczeństwo Państwa sprzętu futerały MODECOM Aluminium FreeCASE wyposażone są wewnątrz w specjalną ochronną warstwę w postaci specjalnej pianki, która zabezpiecza nawigację przed porysowaniem oraz stanowi idealne amortyzację w razie przypadkowego upadku.

Kolejnym elementem, który wyróżnia futerał MODECOM spośród innych tego typu produktów to bez wątpienia jego oryginalne i nowoczesne wzornictwo. Pokrowce dostępne są dla Państwa w czterech modnych kolorach: czarnym, srebrnym, niebieskim i czerwonym.

Łatwy dostęp do urządzenia zapewnia oparty na zamku błyskawicznym system zamykania.

 

MATERIAŁ: aluminium;

KOMPATYBILNE Z: FreeWAY MX2, FreeWAY MX3, FreeWAY MX2 HD, FreeWAY MX3 HD, FreeWAY AX;

WYMIARY:13.45 × 8.56 × 1.4 cm,

KOLORY: czarny, niebieski, czerwony, srebrny