MODECOM FreeWAY MX4 5" + AutoMapa EU (Europa)

Nawigacja » Ciężarowa i ADR|Nawigacja » Samochodowa » 5"|Nawigacja » Wg producenta » Modecom

Cena:710.00

MODECOM FreeWAY MX4 to nasza najnowsza nawigacja samochodowa, która jest kolejną odsłoną, uznanej przez użytkowników i wielokrotnie nagradzanej przez redakcje branżowe, serii MODECOM FreeWAY. Produkt skierowany jest do osób szukających urządzenia, które w sposób precyzyjny wyznaczy trasę w trakcie podróży, a także dostarczy informacji na temat aktualnej sytuacji na drodze. Istotną cechą naszej najnowszej nawigacji jest także obsługa programów multimedialnych.

Doskonałe parametry techniczne gwarantem najwyższej jakości
W trosce o najwyższą jakość nawigacja MODECOM FreeWAY MX4 została wyposażona w wysokiej klasy podzespoły. Sercem urządzenia jest specjalnie zaprojektowany dla urządzeń nawigacyjnych, dwurdzeniowy procesor MSTAR 2531 o częstotliwości taktowania 800 MHZ z procesorem sygnałowym 450MHZ (DSP). Procesor wpierany jest wysokiej klasy pamięcią operacyjną DDR2 o pojemności 256MB.

Przejrzysty i wyraźny ekran z czujnikiem światła
Nawigacja GPS to produkt, który używany jest podczas różnych warunków atmosferycznych. Z tego powodu bardzo ważne jest aby posiadał ekran, który zapewnia doskonałą widoczność zarówno w słoneczny dzień, jak i w środku nocy. Nawigacja MODECOM FreeWAY MX3 została wyposażona w wysokiej jakości 5 ekran dotykowy z innowacyjną funkcją systemu kontroli jasności ekranu. Zastosowany w ekranie specjalny czujnik natężenia światła analizuje poziom nasłonecznienia i automatycznie dopasowuje podświetlenia ekranu do aktualnych warunków pogodowych.

Sygnał GPS zawsze i wszędzie
Zastosowany w urządzeniu zaawansowany odbiornik GPS MSR2112, z obsługą aż 66 kanałów, zapewnia stałe połączenie z sygnałem satelity bez względu na warunki podczas których korzysta się z nawigacji. Z nawigacją MODECOM FreeWAY MX4 możesz mieć pewność, że będziesz miał sygnał zawsze tam, gdzie go potrzebujesz.

Serfuj po Internecie, odbieraj pocztę dzięki modułowi Bluetooth
MODECOM FreeWAY MX3 to więcej niż zwykła nawigacja. Dzięki wbudowanemu w urządzenie modułowi do bezprzewodowej komunikacji Bluetooth możesz wysyłać, odbierać pocztę lub po prostu cieszyć się z dobrodziejstw Internetu. Dodatkowo, dzięki możliwości podłączenia do nawigacji telefonu komórkowego może ona służyć jako zestaw głośnomówiący.

Nadawaj swoją własną playlistę dzięki transmiterowi FM
Zamontowany w nawigacji MODECOM FreeWAY MX3 transmiter FM to urządzenie, które z pewnością docenią miłośnicy muzyki. Dzięki temu urządzeniu można z powodzeniem przesyłać za pośrednictwem fal radiowych ulubioną muzykę z nawigacji bezpośrednio do radia samochodowego. Znakomitym rozwiązaniem jest możliwość jednoczesnej transmisji do radia komunikatów oprogramowania do nawigacji oraz muzyki kiedy słyszymy komunikat skręć w lewo muzyka jest automatycznie przyciszana, dzięki czemu komunikaty nie są tłumione przez muzykę a kierowca z łatwością trafia do celu.

zastosowany procesor

Atlas V

częstotliwość taktowania rdzenia 1

800 MHz

częstotliwość taktowania rdzenia 2

450 MHz (DSP)

zaisntalowana pamięć RAM

256 MB

pamięć Flash ROM

8 096 MB

wyświetlacz

5 cale

rozdzielczość w poziomie

480 piksele

rozdzielczość w pionie

272 piksele

czytnik kart flash

microSD HC
microSD

złącza

mini jack 3.5mm

wprowadzanie danych

ekran dotykowy

akumulator

litowo-polimerowy

transmisja danych

Bluetooth

wyposażenie

kabel USB
ładowarka samochodowa
holder do montowania w samochodzie

wysokość

134,5 mm

szerokość

85,6 mm

grubość

14 mm

waga

185 g

MAPY W ZESTAWIE:

Automapa EUROPA (superszczegółowa mapa Polski i Europy). AutoMapa zawiera najnowsze mapy Polski oraz Europy.

Wyszukiwanie miejsc docelowych i nawigacja na obszarze całej Europy nie wymaga przełączania map - są one połączone w jedną spójną całość, łączącą zalety najbardziej szczegółowych map z wersji Polska oraz ogólnoeuropejski zasięg map firmy Navteq.

Podobnie jak mapa Polska również wersja AutoMapa Europe umożliwia wybranie i instalację zarówno dowolnego fragmentu jak i całości mapy. W ten sposób, zależnie od potrzeb, użytkownik może mieć w trakcie nawigacji do dyspozycji albo komplet map, albo w razie potrzeby (np. konieczność zmieszczenia mapy na małej karcie pamięci) jedynie wybrany przez siebie obszar.

W najnowszych mapach znajduje się wiele nowych odcinków dróg. Są trasy które znajdują się w ostatniej fazie budowy. Ich udostępnienie w mapach nastąpi w chwili oddania ich do użytku automatycznie, poprzez technologię LiveDrive! Usprawnienie działania Asystenta Pasa Ruchu i poprawa błędu braku informacji "trzymaj się prawego pasa" na niektórych skrzyżowaniach.

Najnowsza wersja zawiera poprawę działania programu na urządzeniach z małą ilością pamięci, usprawnienia w mechanizmie rejestracji AutoMapy, usprawnienia w wyznaczaniu tras prowadzących przez nowo oddane odcinki dróg, poprawę szybkości działania programu poprzez większą kompresję danych Traffic. Dodatkowo wprowadzono usprawnienia w wyznaczaniu długich tras, ukrywanie budynków zasłaniających znacznik GPS lub najbliższy manewr.

LiveDrive! w Auto Mapie to wzorowe narzędzie do walki z ulicznymi korkami i innymi utrudnieniami drogowymi dzięki zaawansowanym mechanizmom wykrywania korków i innych nietypowych zatorów drogowych. W najnowszej wersji systemu AutoMapa Traffic wprowadzono nowe, ulepszone algorytmy wykrywania i pokonywania korków dla trasy Bezpiecznej, Łatwej i Optymalnej. Kierowcy wspierani są nie tylko przez technologię LiveDrive przekazującą informacje o bieżącym natężeniu ruchu, ale również przez dane z miliardów kilometrów tras, które inne pojazdy pokonały po polskich drogach w ciągu ostatnich lat.

Najnowsza wersja posiada wbudowaną funkcję aktualizacji map i programu bezpośrednio z wnętrza programu bez łączenia z komputerem PC.

Są to najnowsze i najaktualniejsze dane mapowe 44 krajów Europy opracowane przez światowego lidera rozwiązań mapowych – firmę NAVTEQ.

Nowa AutoMapa, to również nowy typ trasy rekomendowany dla użytkowników, którzy cenią sobie spokój i bezpieczeństwo podróżowania. Przy wyznaczaniu Trasy Bezpiecznej AutoMapa preferuje drogi jak najwyższych kategorii i tam, gdzie jest to możliwe unika gorszych jakościowo dróg. Trasa ta, prowadząc dobrze utrzymanymi drogami, pozwala kierowcy na zachowanie spokoju podczas podróży.

AutoMapa współpracuje z systemami: Windows CE 5/6, Windows Mobile 5/6,oraz Windows XP/Vista/7.

Aktualizacja map: w pakiecie licencja na oprogramowanie pozwalająca na pobieranie i instalację aktualizacji przez pierwszy rok bezpłatnie.

Mapa obejmuje swoim zasięgiem obszar leżący pomiędzy równoleżnikami 33o36N i 71o55N oraz południkami10o52W i 46o40E; nie zawiera m.in. Wysp Kanaryjskich, Madery,Azorów, Svalbard, Cypru, Malty, Kazachstanu, Islandii, Wysp Owczych, wyspy Jan Mayen oraz departamentów zamorskich Francji.