Garmin Dezel 560LT LMU (dożywotnia aktualizacja map i informacji o korkach)

Nawigacja » Ciężarowa i ADR|Nawigacja » Samochodowa » 5"|Nawigacja » Wg producenta » Garmin

Cena:1380.00

Garmin dēzl — Najlepsza nawigacja do samochodu ciężarowego

Dēzl to nawigacja GPS dostosowana do potrzeb ciężarówek, wyposażona w panoramiczny ekran dotykowy o przekątnej 5 cali, wytrzymałą obudowę i wydajny głośnik, który idealnie sprawdza się w kabinie. Określ cechy ciężarówki — jej wysokość, szerokość, długość, masę i materiały niebezpieczne — aby uniknąć tras przez miasta, na których obowiązują określone ograniczenia.

Zaawansowana funkcja wielopunktowego tworzenia tras dla samochodów ciężarowych odnajduje najlepszą drogę pomiędzy wybranymi miejscami; Asystent pasa ruchu wyświetla odpowiedni pas, z którego można skręcić w najbliższy zjazd i na skrzyżowaniu; a funkcja realistycznego widoku rozjazdów PhotoReal wyświetla znaki drogowe i informacje dotyczące krajobrazu, co ułatwia poruszanie się. Ponadto wyświetlane są przydatne dla kierowców samochodów ciężarowych informacje na temat punktów użyteczności publicznej, ograniczeń prędkości, zagrożeń i zjazdów, można także korzystać z doskonałych funkcji monitorowania ruchu oraz rozmawiać przez telefon bez użycia rąk dzięki technologii Bluetooth.

Wyrusz w podróż z urządzeniem dēzl 560LT — zaawansowaną nawigacją przeznaczoną do celów transportu ciężarowego. Zaprojektowane z myślą o kierowcach samochodów ciężarowych urządzenie 560LT jest wyposażone w duży 5-calowy wyświetlacz, głośniki o zwiększonej głośności i wejście zewnętrznego wideo dla dodatkowej kamery. Rozszerzyliśmy również listę funkcji, uwzględniając ograniczenia prędkości dla samochodów ciężarowych, podświetlanie tras dla ciężarówek i punkty szczególne (POI) dla kierowców ciężarówek. Urządzenie 560LT polubią nie tylko kierowcy samochodów ciężarowych — kierowcy kamperów docenią możliwość skonfigurowania profilu pojazdu i obliczania tras na podstawie jego wysokości, masy, długości i innych ograniczeń. Urządzenie dēzl 560LT jest przeznaczone dla tych, którzy żyją w trasie.


Śledź i raportuj swoje podróże

Dzięki urządzeniu dēzl 560LT rejestrowanie i przechowywanie informacji o podróży jeszcze nigdy nie było łatwiejsze. Po zarejestrowaniu zużycia paliwa urządzenie 560LT automatycznie rejestruje przejechany dystans w celu monitorowania zużycia paliwa IFTA. Łatwo rejestruj godziny pracy i stan jazdy, a urządzenie 560LT określi liczbę godzin za kierownicą i automatycznie ostrzeże o naruszeniu dopuszczalnego czasu pracy. Wygodnie eksportuj wszystkie dzienniki w celu lepszego raportowania i śledzenia każdej podróży.


Zobacz więcej

Zamontowany w urządzeniu dēzl 560LT ekran dotykowy o przekątnej 5 cali (12,7 cm) i wysokiej rozdzielczości umożliwia szczegółowe wyświetlanie wielu informacji. Możesz śledzić wyraźną, podświetloną trasę dla samochodów ciężarowych na specjalnej mapie (tylko w USA) oraz wyświetlać ostrzeżenia i przypadki naruszenia przepisów dotyczących samochodów ciężarowych. Urządzenie dēzl 560LT jest również standardowo wyposażone w funkcję asystenta pasa ruchu z widokiem skrzyżowań, która wyświetla fotorealistyczny obraz zbliżających się skrzyżowań w celu naprowadzenia pojazdu na odpowiedni pas w odpowiednim momencie — co jest szczególnie przydatne podczas jazdy po skomplikowanych skrzyżowań autostrad.


Nawigacja godna zaufania

W urządzeniu dēzl 560LT zostały uwzględnione punkty szczególne (POI) z katalogu pomocy drogowej National Truck and Trailer Services (NTTS) oraz punkty szczególne dla samochodów ciężarowych Navteq, dzięki czemu lista dostępnych punktów szczególnych jest najbardziej obszerna. Dzięki naszym usługom można wyszukiwać zjazdy z trasy w celu zatrzymania się na postój, znalezienia restauracji, noclegu, miejsc wypoczynkowych i stacji ważenia, dzięki czemu nie trzeba już zgadywać co jest za następnym zakrętem. Po znalezieniu miejsca postojowego dla samochodów ciężarowych można wyświetlić listę usług oferowanych w danej lokalizacji, takich jak łączność Wi-Fi, prysznice i wagi dla ciężarówek.


Bezpłatna, bezterminowa subskrypcja komunikatów drogowych

Unikaj korków dzięki zintegrowanemu odbiornikowi komunikatów drogowych FM i bezpłatnej, bezterminowej subskrypcji komunikatów drogowych. Otrzymuj alerty o opóźnieniach w ruchu i robotach drogowych na trasie podróży. Wystarczy dotknąć ekranu urządzenia dēzl, aby wyświetlić szczegóły ruchu na drodze lub wyznaczyć objazd omijający obszar, gdzie wystąpił problem.


Poznaj technologię nüRoute™ oraz funkcje trafficTrends i myTrends

Urządzenie dēzl 560LT wyposażone jest w technologię nüRoute z funkcją trafficTrends oferującą archiwalne dane o ruchu oraz funkcją przewidywania trasy myTrends. Dzięki funkcji trafficTrends urządzenie dēzl 560LT automatycznie uzyskuje informacje o natężeniu ruchu w ciągu dnia, aby lepiej wyznaczać trasy i precyzyjniej szacować czas przybycia w oparciu o porę dnia i dzień tygodnia. Dzięki funkcji myTrends, przy zapisywaniu regularnie wybieranych celów podróży w Ulubionych urządzenie dēzl 560LT po jakimś czasie będzie samo wiedziało, dokąd się wybierasz, nawet jeśli nie podasz celu! Urządzenie podaje czas przybycia i ważne informacje o ruchu drogowym. Dlatego urządzenie dēzl 560LT pomoże Ci dotrzeć wszędzie na czas — czy jedziesz do lub z pracy, czy na cotygodniowe spotkanie. Nie jest wymagana subskrypcja ani dodatkowe opłaty.


Poznaj drogę

Dzięki szczegółowym mapom obejmującym wskazówki głosowe z wymową nazw ulic, urządzenie dēzl 560LT umożliwia wyspecjalizowane wyznaczanie tras z uwzględnieniem ograniczeń dla samochodów ciężarowych w USA i w Kanadzie (możliwość dostosowania wysokości, masy, długości, szerokości i przeznaczenia do przewozu materiałów niebezpiecznych). Wystarczy wprowadzić wymiary i ograniczenia ładowności, a urządzenie dēzl 560LT poprowadzi Cię zgodnie z wymaganiami. Wbudowana funkcja Planowanie podróży umożliwia tworzenie tras z wieloma postojami oraz planowanie i zapisywanie przyszłych podróży.


Jedź bezpiecznie

Droga nie jest najlepszym miejscem na niespodzianki, dlatego dzięki urządzeniu dēzl 560LT uzyskasz informacje o warunkach na drodze przed Tobą, takich jak ostre zakręty, silny wiatr oraz ograniczeniach m.in. wjazdu z przyczepami lub przewozu materiałów niebezpiecznych. Pole stopnia nachylenia wyświetlane na mapie umożliwia kierowcom przewidywanie zjazdów i podjazdów i odpowiednie dopasowanie przełożenia. Ograniczenia prędkości dla samochodów ciężarowych są wyświetlane, gdy są niższe od ogólnego ograniczenia prędkości; istnieje również możliwość poprawienia ograniczenia prędkości w urządzeniu 560LT, aby wyświetlane dane były zawsze aktualne.


Prowadź rozmowy przez zestaw głośnomówiący

Urządzenie dēzl 560LT jest wyposażone w bezprzewodową technologię Bluetooth®, wbudowany mikrofon i głośnik, które pozwalają prowadzić rozmowy przez zestaw głośnomówiący. Wystarczy sparować urządzenie ze zgodnym telefonem z funkcją Bluetooth i rozmawiać przez zestaw głośnomówiący za pośrednictwem modelu 560LT, będąc skupionym na drodze. Numery wybiera się po prostu za pomocą klawiatury na ekranie dotykowym urządzenia dēzl. Aby odebrać połączenie, wystarczy dotknąć ekranu i zacząć mówić do wbudowanego w urządzenie mikrofonu. Pozwala to w bezpieczny i wygodny sposób wybierać numery kontaktów i punkty szczególne poprzez jednokrotne dotknięcie ekranu.

 

KLUCZOWE CECHY:

 • 5-calowy ekran dotykowy
 • Mapy obejmujące całą Europę (44 kraje. Pokrycie dotyczące samochodów ciężarowych może się różnić w zależności od kraju).
 • Mapa dla ciężarówek i dane o trasach
 • Asystent pasa ruchu z realistycznym widokiem rozjazdów PhotoReal
 • Możliwość konfiguracji unikania określonych dróg i obszarów
 • Ograniczenia prędkości dla samochodów ciężarowych
 • Konfiguracja profilu kierowcy/ciężarówki i możliwość indywidualnego dostosowania menu głównego
 • Zaawansowana funkcja wielopunktowego tworzenia tras dla samochodów ciężarowych
 • Oprogramowanie ecoRoute umożliwiające zaoszczędzenie paliwa w trybie W samochodzie
 • Uchwyt do szybkiego montażu z zasilaniem i funkcją przywołania miejsca parkowania
 • Technologia nüRoute z funkcjami myTrends i trafficTrends
 • Wydajny głośnik, który idealnie sprawdza się w kabinie
 • Zewnętrzne wejście kompozytowe wideo umożliwia podłączenie opcjonalnej kamery cofania
 • Technologia bezprzewodowa Bluetooth umożliwia prowadzenie rozmów telefonicznych bez użycia rąk
 • Informacje o ruchu ulicznym w całej Europie bez subskrypcji
 • Zgodność z interfejsem Garmin Fleet Management Interface (FMI)
 • Podstawa do montażu na desce rozdzielczej w zestawie

MAPY W ZESTAWIE:

Mapa całej Europy Garmin City Navigator Europe NT.

Obecnie najnowsza możliwa do pobrania wersja oprogramowania to City Navigator 2012.40

Do danych mapowych dogrywamy bezpłatnie najnowszą bazę fotoradarów.


 • Ogólna ilość dróg to ponad 9,8 mln kilometrów.
 • Ważne, rozszerzone kategorie: Bankomaty, Banki, Bary/Puby, Księgarnie,Kawiarnie, Apteki, Świątynie, Urzędy pocztowe I Szkoły
 • Najważniejsze kategorie POI: Restauracje, Hotele, Stacje benzynowe, Parkingi, Auto usługi

 

DANE TECHNICZNE:

Własności fizyczne i działanie

 • Wymiary urządzenia, szer. x wys. x gł.: 13,7 x 8,3 x 1,5 cm (5,4 x 3,3 x 6cali) (szer. x wys. x gł.)
 • Wymiary wyświetlacza, szer. x wys.: 11,1 x 6,3 cm (4,4 x 2,5 cala) (szer. xwys.), przekątna 5 cali (12,7 cm)
 • Rozdzielczość wyświetlacza, szer. x wys.: 480 x 272 pikseli
 • Typ wyświetlacza: Kolorowy wyświetlacz TFT WQVGA z białym podświetleniem
 • Waga: 192,0 g (6,8 uncji)
 • Bateria: bateria litowo-jonowa
 • Czas działania baterii: do 4 godz.
 • Gniazdo słuchawkowe/wyjście audio: nie
 • Bardzo czuły odbiornik: tak
 • Wodoszczelny: nie


Mapy i pamięć

 • Fabrycznie załadowane mapy ulic: tak
 • Includes lifetime map updates: nie
 • nüMaps Guarantee: no
 • 3-Dterrain view: nie
 • Widok budynków 3D (wyświetla budynki w 3 wymiarach): nie
 • Wbudowana pamięć: wewnętrzny dysk SSD
 • Możliwość używania kart z danymi: Karta microSD™ (do nabycia osobno)
 • Way pointy/ulubione/pozycje: 1000
 • Trasy: 15


Funkcje

 • Komunikaty głosowe (np. „Skręć w prawo za 200 m”): tak (wewnętrzny głośnik)
 • Wymowa nazw ulic (np. „Skręć w ulicę Dębową za 200 m”): tak
 • Nawigacja sterowana głosem (obsługa urządzenia przy użyciu poleceń głosowych): nie
 • Zgodność z radiowymi komunikatami drogowymi: tak (w zestawie odbiornik i bezterminowa subskrypcja komunikatów drogowych)
 • Lifetime traffic updates (receive free lifetime traffic updates): tak
 • Asystent pasa ruchu (wskazuje prawidłowy pas ruchu): tak (z widokiem skrzyżowań)
 • Junction view (displays junction signs): nie
 • myTrends™(predicts your routes): tak
 • trafficTrends™(calculates routes based on predicted traffic flow): tak
 • ecoRoute™(obliczanie trasy najefektywniejszej pod względem zużycia paliwa): tak
 • Automatyczne sortowanie wielu celów podróży (zapewnia naj krótszątrasę): tak
 • Unikanie tras (autostrad, dróg płatnych itp.): tak
 • Zgodność z XM® Navtraffic & Radio w USA: nie
 • Technologia Bluetooth® (połączenie z telefonem w celu dzwonienia bez użycia rąk): tak
 • Wskaźnik ograniczenia prędkości (wyświetla ograniczenie prędkości dla większości głównych dróg w USA i Europie): tak
 • Gdzie jestem? (znajdź najbliższy szpital, posterunek policji, stację benzynową, najbliższy adres i skrzyżowanie): tak
 • Garmin Locate™ (oznacza pozycję po zdjęciu z uchwytu samochodowego): tak
 • Enhancedpedestrian navigation (guides you as you walk around town): no
 • Nawigacja do zdjęć (nawigacja na podstawie zdjęć oznaczonych znacznikami geograficznymi): tak
 • Exit services (tells you approaching services on highway): nie
 • Własne punkty POI (możliwość dodawania punktów szczególnych): tak
 • Zegar dla całego świata, konwerter jednostek i walut, kalkulator: tak
 • Klawiatura Qwerty lub ABC (układ klawiatury do wyboru): tak
 • Alarm clock: nie
 • Garmin Lock™ (zabezpieczenie przed kradzieżą): tak
 • Zgodnośćz pojazdami Garmin Garage™ (pobieranie ikon w kształcie pojazdówdo urządzenia): tak
 • Zgodność z komunikatami głosowymi Garmin Garage™ (pobieranie własnych głosów do urządzenia): tak
 • Przeglądarka zdjęć: tak
 • OdtwarzaczMP3: nie
 • Odtwarzacz książek audio: nie

ZESTAW ZAWIERA:

 • Urządzenie Garmin Dēzl 560LT
 • Licencjonowana mapa Navteq Europy (zainstalowana w pamięci urządzenia)
 • Pakiet pozwalający na bezterminowe odbieranie komunikatów drogowych Premium TMC
 • Zasilacz samochodowy 12-24V z wbudowanym odbiornikiem TMC Premium
 • Uchwyt samochodowy
 • Kabel USB
 • Skrócony podręcznik użytkownika w języku polskim (pełna instrukcja obsługi w urządzeniu)
 • Załadowany katalog pomocy drogowej National Truck and Trailer Services (NTTS)

 

GWARANCJA:

 • Produkt pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji
 • Okres gwarancji: 24 miesiące +12 miesięcy (urządzenie)
 • Typ gwarancji: Door-to-Door
 • Koszt wysyłki: do serwisu po stronie Klienta, z serwisu po stronie producenta