MODECOM FreeWAY MX4 5" + 4 GB + PANEL ODBLOKOWUJĄCY

Promocje|Nawigacja » Ciężarowa i ADR|Nawigacja » Samochodowa » 5"|Nawigacja » Wg producenta » Modecom

Cena:425.00

MODECOM FreeWAY MX3 to nasza najnowsza nawigacja samochodowa, która jest kolejną odsłoną, uznanej przez użytkowników i wielokrotnie nagradzanej przez redakcje branżowe, serii MODECOM FreeWAY. Produkt skierowany jest do osób szukających urządzenia, które w sposób precyzyjny wyznaczy trasę w trakcie podróży, a także dostarczy informacji na temat aktualnej sytuacji na drodze. Istotną cechą naszej najnowszej nawigacji jest także obsługa programów multimedialnych.

Doskonałe parametry techniczne gwarantem najwyższej jakości
W trosce o najwyższą jakość nawigacja MODECOM FreeWAY MX3 została wyposażona w wysokiej klasy podzespoły. Sercem urządzenia jest specjalnie zaprojektowany dla urządzeń nawigacyjnych, dwurdzeniowy procesor SiRF Atlas-V o częstotliwości taktowania 664 MHZ z procesorem sygnałowym 250MHZ (DSP). Procesor wpierany jest wysokiej klasy pamięcią operacyjną DDR2 o pojemności 128MB.

Przejrzysty i wyraźny ekran z czujnikiem światła
Nawigacja GPS to produkt, który używany jest podczas różnych warunków atmosferycznych. Z tego powodu bardzo ważne jest aby posiadał ekran, który zapewnia doskonałą widoczność zarówno w słoneczny dzień, jak i w środku nocy. Nawigacja MODECOM FreeWAY MX3 została wyposażona w wysokiej jakości 5 ekran dotykowy z innowacyjną funkcją systemu kontroli jasności ekranu. Zastosowany w ekranie specjalny czujnik natężenia światła analizuje poziom nasłonecznienia i automatycznie dopasowuje podświetlenia ekranu do aktualnych warunków pogodowych.

Sygnał GPS zawsze i wszędzie
Zastosowany w urządzeniu zaawansowany odbiornik GPS SiRF 3i+, z obsługą aż 64 kanałów, zapewnia stałe połączenie z sygnałem satelity bez względu na warunki podczas których korzysta się z nawigacji. Z nawigacją MODECOM FreeWAY MX3 możesz mieć pewność, że będziesz miał sygnał zawsze tam, gdzie go potrzebujesz.

Serfuj po Internecie, odbieraj pocztę dzięki modułowi Bluetooth
MODECOM FreeWAY MX3 to więcej niż zwykła nawigacja. Dzięki wbudowanemu w urządzenie modułowi do bezprzewodowej komunikacji Bluetooth możesz wysyłać, odbierać pocztę lub po prostu cieszyć się z dobrodziejstw Internetu. Dodatkowo, dzięki możliwości podłączenia do nawigacji telefonu komórkowego może ona służyć jako zestaw głośnomówiący.

Nadawaj swoją własną playlistę dzięki transmiterowi FM
Zamontowany w nawigacji MODECOM FreeWAY MX3 transmiter FM to urządzenie, które z pewnością docenią miłośnicy muzyki. Dzięki temu urządzeniu można z powodzeniem przesyłać za pośrednictwem fal radiowych ulubioną muzykę z nawigacji bezpośrednio do radia samochodowego. Znakomitym rozwiązaniem jest możliwość jednoczesnej transmisji do radia komunikatów oprogramowania do nawigacji oraz muzyki kiedy słyszymy komunikat skręć w lewo muzyka jest automatycznie przyciszana, dzięki czemu komunikaty nie są tłumione przez muzykę a kierowca z łatwością trafia do celu.

zastosowany procesor Atlas V
częstotliwość taktowania rdzenia 1 664 MHz
częstotliwość taktowania rdzenia 2 250 MHz (DSP)
zaisntalowana pamięć RAM 128 MB
pamięć Flash ROM 4 096 MB
wyświetlacz 5 cale
rozdzielczość w poziomie 480 piksele
rozdzielczość w pionie 272 piksele
czytnik kart flash microSD HC
microSD
złącza mini jack 3.5mm
wprowadzanie danych ekran dotykowy
akumulator litowo-polimerowy
transmisja danych Bluetooth
wyposażenie kabel USB
ładowarka samochodowa
holder do montowania w samochodzie
wysokość 134,5 mm
szerokość 85,6 mm
grubość 14 mm
waga 185 g